Wywiady

Kim Holden mówi po polsku! O Bookstagramie

16 czerwca 2017

Podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki spotkaliśmy się z niezwykłą autorką. Wydawnictwo Filia wysłuchało próśb swoich czytelników i zaprosiło do Polski bestsellerową pisarkę. Każdy już zapewne wie, o kim piszę.

Sama cicho marzyłam o takim spotkaniu. Po przeczytaniu „Promyczka” czekałam na „Gusa”, który miał skleić moje serce. Przy okazji premiery trzeciego tomu tej serii, spełniło się moje najskrytsze marzenie. Nie dość, że otrzymałam historię Franco, to jeszcze… poznałam ukochaną Kim Holden i miałam zaszczyt przeprowadzić z nią krótki wywiad. O co zapytałam?

Nareszcie mogę wam zdradzić, że BTP rusza z kanałem na YT. Bookstagram na Youtubie? Szalony pomysł, ale znalazłyśmy równowagę i złoty środek. Ciekawi efektów?

Teraz powinny pojawić się fanfary, werble i entuzjastyczne dźwięki.

Panie i Panowie, Blogerzy, Czytelnicy i wszystkie inne misie zapraszamy na wywiad z Kim Holden!

Zaczęło się od nudy, nostalgii, która wkradła się do mojego życia. Nadszedł wrzesień, zimne wieczory. Liście zabarwiły jesienne kolory, a ja wracając z cudownego weekendu, siedząc z ogromnym bukietem ogrodowych kwiatów na peronie, czytałam książkę. Teraz jestem szefem @kiniabook i Matką Przełożoną „Bookstagram to Pasja”.
  • Natalia Jesionowska (natinka.a

    Gratuluje! Miło się ogląda! :*
    #bookstagramtopasja ;3